Genta, me e bukura e skenes

Genta Ismajli, ka bere te ditur permes rrjetit te saj social Facebook se videoja e re do te dal ne treg se shpejti.
Ndersa, ajo ka publikuar edhe disa foto te saja qe vijne nga salloni i bukurise “Sellma & Kaci”, te cilet jane perkujdesur qe ajo te dal sa me mire gjate xhirimeve te videos.

genta ismajli 0044 Genta, me e bukura e skenes

Nuk kane munguar komentet e fansave te cilet e kane cilesuar kengetaren si “me e bukura”, “origjinale”, “hot”, “the best” etj. dhe ndoshta edhe me te drejte, pasi ne kete foto, kengetarja duket shume sensuale dhe rrezaton nje bukuri te rralle femerore.
Kengetarja ka disa vite qe ende mban statusin “single”. /Albavipnews/

Fustani “problematik” i Genta Ismajlit

genta a Fustani “problematik” i Genta IsmajlitGenta Ismajli, kosovarja e famshme për performancat e saj të veçanta vjen në këtë numër të “Bluetooth”, me imazhet më të reja nga një koncert i saj.

Siç e shihni qartë në foto, këngëtarja Ismajli, ka zgjedhur një look të pazakontë këtë herë.

Përvec getave bardhezi, problem duket se ka qenë fustani që ngrihej aq shumë sa shpesh herë i zbuloheshin edhe pjesë intime të trupit.

Genta Ismaili: Kënga e re titullohet “This is my night

nornale genta5 Genta Ismaili: Kënga e re titullohet “This is my nightKëngëtarja atraktive Genta Ismajli pasi fitoi disa çmime tek “Zhurma Show” udhëtoi drejt Suedisë për të realizuar një këngë të re, në një studio muzikore atje. Kënga titullohet “This is my night” (Kjo është nata ime) dhe pritet që të jetë një hit i radhës nga Genta pas këngës “Shkune, tune” dhe “Femrat shqiptare”.

Për titullin e hitit të ri, siç shkruhet në faqen e fansave të saj, ajo është konsultuar me menaxherin John Gocin dhe ai e ka ndihmuar në përzgjedhje. Ndërkohë, Genta këto ditë është duke rregulluar vilën e re në një lagje të Prishtinës, në të cilën do të jetojë së bashku me grimerin e saj ndërsa për ambientet e brendshme, këngëtarja, me ndihmën e nënës së saj, kanë angazhuar disa arkitektë të njohur.