Kaltrina Selimi publikoi video klipin e saj të ri Harrome

 Kaltrina Selimi publikoi video klipin e saj të ri HarromeKëngëtarja e shumë hiteve, Kaltrina Selimi, së fundmi ka publikuar këngën e saj më të re, Harrome.

Kaltrina Selimi këngës Harrom i ka realizuar edhe video klipin i cili është realizuar nga produksioni i ri, mirëpo me shum prespektiv Kosovar, Imagine.

Kënga e Kaltrina Selimi – Harrome është punuar nga kompozitori Florent Boshnjaku dhe tekstshkruesit Mit’hat Sadiku.

Sa i përket jetës private, Kaltrina në shtator të vitit që shkoi është fejuar me Dritonin dhe përkundër faktit që ajo ka dëshirë të madhe të sheh vetën në fustan të bardh, martesa nuk është në planin e saj afatshkurtër.

Nëse dëshironi që të shkarkoni këngën Kaltrina Selimi – Harrom klikoni këtu.

Ja dhe video klipi i këngës Kaltrina Selimi – Harrom:

[pro-player width='560' height='340' type='video' image='http://i3.ytimg.com/vi/6PBTG6YE9a8/0.jpg']http://www.youtube.com/watch?v=AiXpp_Q4gA8[/pro-player]

Shoqeria jote nuk e din, Shpërndaje tani!
  • more Kaltrina Selimi publikoi video klipin e saj të ri Harrome

One thought on “Kaltrina Selimi publikoi video klipin e saj të ri Harrome

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>