Etnon ft. Dj Blunt and Real 1 – Music is my ghetto

Etnon a.k.a Etno Engjujt, Dj Blunt dhe Real 1 së fundmi kanë realizuar një bashkpunim në  mes veti. Kënga titullohet Music is my ghetto, dhe edhe kjo premton që do të jetë një nga hitet e kësaj Vere që menjëher kanë tërhequr vëmendjen e fansave.

Kënga Etnon ft. Dj Blunt and Real 1 – Music is my ghetto është produkt i producentit dhe këngëtarit Genc Prelvukaj, ndërsa teksti është shkruar nga të gjith këngëtarët. Video klipi i këngës është bërë nga produksioni Enter Media.

Nëse dëshironi që të shkarkoni këngën: Etnon ft. Dj Blunt and Real 1 – Music is my ghetto klikoni këtu .

Nëse dëshironi që të shikoni video klipin e këngës: Etnon ft. Dj Blunt and Real 1 – Music is my ghetto

[pro-player width='600' height='505' type='video' image='http://hiteshqip.org/imazhet/1891.jpg']http://www.youtube.com/watch?v=5Zzhkevmo5Y[/pro-player]

Shoqeria jote nuk e din, Shpërndaje tani!
  • more Etnon ft. Dj Blunt and Real 1   Music is my ghetto

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>