Beatrix Ramosaj thotë: “Let Me Love You”

normal Beatrix Ramosaj9 Beatrix Ramosaj thotë: “Let Me Love You”Vajza bukuroshe e skenës shqiptare, Beatrix Ramosaj, pritet të publikojë këto ditë klipin e saj të parë… Pas suksesit të provuar me duartrokitjet e publikut në “Kënga Magjike”, Betarix vjen me këngën “Let Me Love You” të zhanrit r&b.

Me produksion të Elgit Dodës dhe tekst të Big Bastës, Trixa shfaqet shumë bukur në klipin e këngës në fjalë. Kënga trajton në fabul të saj një vajzë të dashuruar e cila nuk ka kurajon e duhur t’i shprehë dashurinë djalit që do. Këngëtarja shprehet për “Bluetooth” se: ‘Klipi i parë ishte vërtet një eksperiencë shumë e bukur për mua, ndonëse pak e lodhshme, jam shumë e lumtur që ëndrra ime po realizohet. Tani dëshira ime e madhe si e çdo artisti tjetër është që kënga dhe videoklipi të pëlqehen nga publiku jonë Shqiptar-Kosovar!”. Gjatë gjithë xhirimeve Trixa ka pasur non stop mbështetjen e mamit, vëllai, tezes, Alberie Hadërgjonaj dhe të dy vajzave të saj, Agnesa dhe Anxhelina… Deri sa të publikohet klipi, “Bluetooth” po ju ofron një nga fotot e shkrepura gjatë realizimit të tij…

Shoqeria jote nuk e din, Shpërndaje tani!
  • more Beatrix Ramosaj thotë: “Let Me Love You”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>